Про нас

«Для сяючої усмішки в будь-якій ситуації»

Лінія SNOW PEARL була розроблена доктором Лоренцою Дам. Як один із провідних стоматологів Швейцарії, вона привносить свої багаторічні професійні знання та досвід у якість та дизайн продукції SNOW PEARL. Доктор Лоренца Дам понад 20 років піклується про здоров’я ротової порожнини пацієнтів у своїй приватній стоматологічній клініці в центрі Цюріха. Відповідно до девізу «Зробіть це простим, але максимально повним та ефективним» Продукти SNOW PEARL сприяють як здоров’ю, так і красі зубів і ясен завдяки надзвичайно ефективним і високоякісним продуктам. Доктор Лоренца Дам стоїть за кожним окремим продуктом у лінійці, який відповідає останнім технологічним і медичним знанням - з метою підтримки ідеального здоров'я порожнини рота та сприяння природної краси зубів.

Історія створення компанії “СВІССЛАЙТ”

Засновник компанії та ідейний лідер Кльованець Іванна.

Якість. Довершеність. Відчуття.
Ділимось якістю життя.

Ідея зародилась ще задовго до створення компанії “СВІССЛАЙТ”. Тривалий час проводили дослідження та збір відгуків з метою відбору та представлення торгових марок, які встигли зарекомендувати себе за показниками якості, безпеки, доказової лікувальної дії, що вже підтверджено лікарями стоматологами країн ЄС (Швейцарія, Німеччина, Австрія).

Цінності компанії “СВІССЛАЙТ” збігатися з цінностями бренду виробника ТМ “SnowPearl”, що являють собою здоров'я, радість з задоволенням високого рівня потреб.

В першу чергу, компанія “СВІССЛАЙТ” це не про бізнес, а про догляд, опіку, турботу та потреби людей, щоб кожен відчув себе особливим.

Вже з 2023 року компанія “СВІССЛАЙТ” була представлена на українському ринку товарів по догляду за ротовою порожниною.

Наша місія

"Кожна людина почуває себе особливою. Опікуємось вами, ваше здоров'я це найвища цінність."

Надання нашим клієнтам якісних товарів на рівні світових досліджень.

Ретельно відібрана продукція компанії “СВІССЛАЙТ” це результат досвіду медицини та потреб кожного індивідуально.

Компанія “СВІССЛАЙТ” представляє ретельно перевірених виробників, ключові показники відбору це формула, яка розроблена практикуючими лікарями з дотриманням світових стандартів та безпеки для кожного.
Світовий рівень досліджень з дотриманням стандартів якості, що є основою створення професійного догляду за ротовою порожниною вдома та під час подорожей.

Кльованець Іванна