Залишити відгук

Відгуки

  Піною неймовірно задоволена! Дійсно ціна виправдовує якість товару)) По-перше, хочу відзначити її свіжий і приємний смак. Це додає естетики до процесу чищення зубів. По-друге, після використання піни відчувається приємна чистота та гладкість зубів. Вона дійсно ефективно видаляє нальот, відбілює зуби та залишає відчуття свіжості на тривалий час. Однозначно раджу!

  Аліна

  «Використовуючи цю зубну щітку, я захоплений ефективністю чищення. Дуже приємно відзначити, що під час процедури я відчуваю, як щетинки ніжно масажують ясна, надаючи при цьому максимальний комфорт і відсутність болі. Після використання щітки зуби стають неймовірно чистими і гладкими. Впевнений, що вона стала для мене невід’ємною частиною ранкового ритуалу. Просто чудово!»

  Микола

  «Користуюся Sonic Brush від SNOW PEARL вже більше двох років і дуже задоволена! Проблеми з чутливими яснами, які у мене були протягом тривалого часу, значно покращилися, так що запалення/кровоточивість лише трапляється рідко. М’яка щітка дуже приємна, а індивідуально настроювані функції роблять чищення зубів ефективним і водночас ніжним».

  Ольга

  «Під час чищення ви чітко бачите, що ясна масажуються дуже ніжно, і це не боляче! Після цього зуби почуваються неймовірно чистими та гладкими! Я більше не можу використовувати іншу зубну щітку! СУПЕР»

  Наталя